O společnosti

Vytisknout stránku

Kontakt

V této sekci najdete kontakty na naši společnost, mapku, podle které byste nás měli snadno najít, a také webový formulář, s jehož pomocí nám můžete sdělit Váš dotaz či poptávku. Rádi se Vám budeme věnovat.

Vstupte

Reference

Společnost ARCDATA PRAHA, s.r.o., má jako výhradní distributor GIS Esri množství referencí ve veřejné správě (ministerstva, kraje, města, obce) a celé řadě dalších soukromých i státních organizací.

Vstupte

Dodávaný software

ARCDATA PRAHA je distributorem software firem Esri, ITT VIS, Telvent a LizardTech.

Vstupte

Profil společnosti

Jsme dodavatelem řešení předních světových firem Esri, Exelis VIS, Telvent a LizardTech  zaměřených na správu, analýzu a vizuální reprezentaci komplexních informací vztahujících se k území.

Vstupte

Partneři

Spolupracujeme s řadou partnerů - dodavatelů v rámci Esri Partner Network a s řadou systémových integrátorů a dodavatelů softwaru, hardwaru a dat.

Vstupte

Tiskové zprávy

V této sekci najdete tiskové zprávy společnosti ARCDATA PRAHA, s.r.o., novinky o společnosti a další.

Vstupte

Volná místa

Zde najdete aktuálně volné pracovní pozice v ARCDATA PRAHA, s.r.o. Nabízíme práci v dobrém kolektivu s moderními informačními technologiemi, dlouhodobou pracovní perspektivu a profesní růst.

Písemné nabídky s pracovním životopisem zašlete e-mailem na adresu jobs@arcdata.cz.

Vstupte

Ochrana osobních dat

Uvědomujeme si důležitost a význam ochrany osobních údajů našich zákazníků a obchodních partnerů. Tato stránka se snaží poskytnout základní představu o tom, kdy a jaké informace týkající se identifikace osob na tomto webu shromažďujeme.

Vstupte