1124

Ochrana osobních dat

Vytisknout stránku

Uvědomujeme si důležitost a význam ochrany osobních údajů našich zákazníků a obchodních partnerů. Tato stránka se snaží poskytnout základní představu o tom, kdy a jaké informace týkající se identifikace osob na tomto webu shromažďujeme.

Zasílání obchodních a marketingových sdělení

Jestliže si nepřejete být informováni o novinkách, akcích a dalších aktivitách pořádaných firmou ARCDATA PRAHA stačí, když pro vyjádření nesouhlasu se zasíláním informativních zpráv odešlete tento e-mail.

Zásady ochrany osobních údajů získaných přes www.arcdata.cz

Všechny osobní informace (jméno, adresa, telefonní číslo nebo e-mailová adresa), které nám poskytnete, uchováváme, pouze pokud nám je poskytnete dobrovolně. Tato data používáme pouze k ověření identity při poskytování služeb našim zákazníkům, ať už se jedná o technickou podporu nebo např. registraci na školení nebo uživatelskou konferenci. Všechny tyto informace shromažďujeme pouze pro účely poskytovaných služeb a ve všech případech se jedná pouze o ty nejnutnější údaje, které potřebujeme k tomu, abychom byli schopni vyřešit případné nejasnosti při poskytování zmíněných služeb.

Některé informace, které se týkají prostředků, které používáte k přístupu na tyto webové stránky (např. IP adresa Vašeho počítače, použitý operační systém ad.), jsou automaticky shromažďovány a archivovány systémy pro poskytování těchto webových stránek. Tyto údaje neobsahují citlivé informace (přístupové kódy, rodná čísla, čísla kreditních karet). Právo na shromažďování těchto informací si jako provozovatel těchto stránek vyhrazujeme za účelem jejich lepšího přizpůsobení požadavkům uživatelů.

Zavazujeme se k tomu, že zajistíme důsledná a efektivní opatření, která veškeré získané informace zajistí proti neautorizovanému přístupu a použití a proti jejich poskytnutí třetímu subjektu.

Na základě získaných informací Vás budeme kontaktovat, pokud to bude vyžadovat reakce na Vaše požadavky. Chcete-li dostávat i informativní e-maily od naší společnosti (např. informace o chystaných akcích, novinkách atd.), vyjádřete prosím své přání prostřednictvím tohoto e-mailu.

Pokud se z jakéhokoliv důvodu domníváte, že jsme ve Vašem případě některou z uvedených zásad nedodrželi, kontaktujte nás co nejdříve prostřednictvím e-mailu www@arcdata.cz a v předmětu zprávy uveďte heslo Ochrana osobních údajů. Situaci neprodleně vyšetříme a ve spolupráci s Vámi napravíme.