ARCDATA PRAHA nabízí uživatelům oficiální autorizovaná školení softwarových produktů firmy Esri.

Nabídka kurzů je poměrně široká a některé kurzy se obsahově částečně překrývají. Rádi vám poradíme a sestavíme plán školení na míru vašim potřebám – kontaktujte nás. Máte-li zájem o některé z nabízených školení, stačí vyplnit přihlášku on-line.

ARCDATA PRAHA je jediným akreditovaným školicím střediskem, které smí v České republice přednášet oficiální výukové kurzy pro software ArcGIS a ENVI. Aby tomu tak mohlo být, musí všichni naši školitelé splňovat velmi přísná kritéria na odbornou, ale i pedagogickou kvalifikaci. Odbornost je prověřována zkouškou Esri Technical Certification, pedagogické schopnosti pak certifikací u nezávislé mezinárodní agentury CompTIA.

Prohlédněte si kurzy

Úplný přehled bezmála dvaceti kurzů, které pokrývají veškeré činnosti, na něž při práci s GIS můžete narazit, naleznete na samostatné stránce. Nebudete-li si jistí, který kurz je pro Vás ten nejvhodnější, rádi Vám poradíme a sestavíme plán školení na míru přesně Vašim potřebám – kontaktujte nás, prosím.

Oblíbená školení

Z aktuální nabídky kurzů doporučujeme dvě školení, které Vám pomohou zrychlit a zefektivnit Vaši práci.

Další zdroje informací

Vedle plnohodnotných kurzů vedených zkušeným lektorem je Vám k dispozici také množství on-line školení v angličtině, která stručnou a srozumitelnou formou shrnují základní informace o dané problematice. Jejich přehled naleznete na stránkách Esri.